Det starter altid med en
håndsrækning
Lad os pege dig i den rigtige retning med afsæt i en uforpligtende snak om digitaliseringen af din butik, hvor vi sammen finder ind til, hvor potentialet ligger med netop dit butikssetup.
  • Lukas Kaldan

    Lukas Kaldan

    CEO & co-owner

    +45 3026 4387
    lukas@wearehands.dk
    Linkedin →
  • Thomas Elmkjær

    Thomas Elmkjær

    Founder & co-owner

    +45 2221 4111
    thomas@wearehands.dk
    Linkedin →
  • Danni Rasmussen

    Danni Rasmussen

    Sales Manager

    +45 2868 5479
    danni@wearehands.dk
    Linkedin →
  • Emilie Holst

    Emilie Holst

    Technical Project Manager

    +45 2872 3498
    emilie@wearehands.dk
    Linkedin →
  • Anna Kragh

    Anna Kragh

    Digital Project Manager

    +45 4086 1009
    anna@wearehands.dk
    Linkedin →
  • Philip Jakobsen

    Philip Jakobsen

    Frontend Developer

    +45 5151 0294
    philip@wearehands.dk
    Linkedin →
  • Sophia Lehrskov

    Sophia Lehrskov

    Student Worker

    +45 2650 6585
    sophia@wearehands.dk
    Linkedin →
Hands A/S
Balticagade 14B
DK-8000 Aarhus C
CVR 41810068

+45 7174 1747
hello@wearehands.dk